Divadelní společnost Vojan z. s. Český Dub Vás zve na úspěšnou hudební one-man-show

čtvrtek 30.9.2021

19:00 hodin

290 Kč v předprodeji | 320 Kč na místě

Rezervace | 723 819 940

VSTUPENKY

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN

Tereza MÜLLEROVÁ +420 723 819 940 | Městská knihovna Český Dub

Více informací o vstupenkách v záložce KONTAKT

VLÁĎA HRON

Moderování provází Vladimíra od počátku kariéry. Můžete jej vidět moderovat v televizním vysílání, slyšet v rozhlase. Na podiovou moderaci je zván především pro svoji schopnost improvizace a jazykovou univerzálnost. Díky častému vystupování v zahraničí mu nečiní žádný problém moderovat v angličtině. Pro svoji schopnost pobavit každou věkovou kategorii se věnuje moderování veřejných i uzavřených akcí, plesů nebo festivalů a patří mezi univerzální moderátory, kteří se mohou přidat do moderátorské dvojice, kde mu může být partnerem muž i žena.

Pro svoji vášeň k automobilům bývá často zván jako moderátor auto/moto eventů (uvádění nových modelů vozů všech značek), blízko má také ke sportu, proto jej můžete zažít jako moderátora akcí typu Sportovec roku atd.

Kdekoli moderuje i rád zazpívá (pěvecké vstupy na halfplayback či živě s přítomnou kapelou provádí v tomto případě jako bonus).

Informace převzaty z webových stránek Vladimíra Hrona odkaz ZDE.

OBSAH VYSTOUPENÍ

Abeceda hvězd Vladimíra Hrona – Hvězda Vladimíra Hrona se rozsvítila před dvaceti lety, kdy mu dal televizní režisér František Polák dvaadvacetiminutové okénko v pořadu Šance, aby předvedl divákům populárního pořadu svojí unikátní imitátorskou show hudebních hvězd v abecedním pořadí. Pořad se brzy dočkal několika verzí, zápisu v knize rekordů a v anglické mutaci reprezentoval ČT na festivalu televizní tvorby ve švýcarském Montreux.

Paralelně s televizním vysíláním odstartovala také jevištní verze abecedy, která je, na rozdíl od verze televizní, čirou one man show. Vedle dokonalých hudebních imitací nepostrádá ani vtipně vystavěné mluvené „spojováky“ a vše (tedy i náznakové rychlopřevleky) se odehrává před zraky diváků.

Abeceda hvězd Vladimíra Hrona se stala jeho nejžádanější show. V druhé polovině roku 2020 slaví dvoutisící dvacátou reprízu.

Informace převzaty z webových stránek Vladimíra Hrona odkaz ZDE.

Vladimír Hron dnes

Vladimír Hron tehdy

– změna programu vyhrazena –